Tercümanlık

Online İngilizce Platformu’nun bir diğer hizmeti de İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye yazılı metin tercümanlığıdır. ABD’de yaşayan uzman çevirmenlerimiz ve editörlerimiz çeviriyi talep ettiğiniz formatta ve "onay verilen süre içinde" teslim edeceklerdir.

Çeviri Alanları

- Akademik Tercüme
- Akademik Tez Tercümesi
- Edebi Tercüme
- Makale Tercümesi
- Ekonomi ve Finans Tercümeleri
- Gümrük Tercümesi
- Hukuki Tercüme
- Öğrenci Belgeleri Tercümesi
- Reklam – Tanıtım Tercümesi
- Resmi Belge Tercümesi
- Teknik Tercüme
- Tıbbi Tercüme
- Ticari Tercüme
- Web Sitesi Tercümesi
- Resmi Evrak TercumesiFiyatlandırma

Tercüme ihtiyaçlarınız için teklif almak isterseniz yapmanız gereken tek şey çeviri yaptırmak istediğiniz belgelerinizi info@amerikadaningilizce.com adresine göndermektir. Proje koordinatörü ve çevirmenlerimizle birlikte yapılan inceleme sonucunda size en geç 48 saat içinde fiyat ve süre belirten teklifimizi iletiyoruz. Onayınızla birlikte çeviri süreci başlayacaktır.

Fiyatlarımızı belirlerken baz aldığımız en temel faktörler çevirinin hacmi ve çeviri alanıdır. Fiyatlandırma çevirinin hacmiyle doğru orantılıdır. 1000 karakter

(1 sayfa) birim fiyat olarak alınır ve çeviri ücretlendirilir. Mesela çevirinin hacmi 50 bin karakter (50 sayfa) ve birim fiyatı 30.- TL ise, toplam çeviri ücreti 30×50=1500.- TL olacaktır.

​Editörlük

Online İngilizce Platformu'nun sunduğu hizmetlerden bir tanesi de ingilizce yazılmış her türlü dökümanın imla hatalarını düzeltmek ve metinlerinizde anlam bütünlüğünü sağlamaktır (proofreading & editing). Editörlük görevini üstlenen Amerikalı üniversite profesörlerimiz metni talep ettiğiniz formatta ve "onay verilen süre içinde" teslim edeceklerdir.

Editörlük Alanları

- Akademik Metinler

- Akademik Tezler
- Edebi Metinler
- Akademik Makaleler
- Ekonomi ve Finansal Metinler
- Hukuki Mektup ve Yazılar
- Reklam – Tanıtım Yazıları
- Teknik Yazılar
- Ticari Yazılar
- Web Sitesi Sayfa Metinler
i


Fiyatlandırma

Editörlük için teklif almak isterseniz yapmanız gereken tek şey düzeltilmesini istediğiniz ingilizce dökümanları info@amerikadaningilizce.com adresine email yoluyla göndermektir. Proje koordinatörü ve editörlerimiz ile birlikte yapılan inceleme sonucunda size en geç 48 saat içinde fiyat ve süre belirten teklifimizi vereceğiz. Onayınızla birlikte editörlük süreci başlayacaktır.

Fiyatlarımızı belirlerken baz aldığımız en temel faktör yazılı metnin sayfa sayısıdır. Fiyatlandırma yazılı metnin hacmiyle doğru orantılıdır.  1000 karakter

(1 sayfa) birim fiyat olarak alınır ve düzeltme ücretlendirilir. Mesela çevirinin hacmi 20bin karakter (20 sayfa) ve birim fiyatı 20.- TL ise, toplam çeviri ücreti 20×20=400.- TL olacaktır.

 ​

Ayrıntılı bilgi için iletişim menüsünde bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da info@amerikadaningilizce.com adresine mail gönderebilirsiniz.