Prof. Dr. Fevzi Akıncı, Danışman
ABD Ofisi

King's College McGowan School of Business'te Dekan Yardımcısı ve Sağlık Kurumları Yönetimi Bölümü Başkanı olan Prof. Dr. Akıncı, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sağlık İdaresi bölümünde birincilikle tamamladıktan sonra 1995’te Yüksek Lisans öğrenimini Saint Louis Üniversitesi’nde 1999’te yine Saint Louis Üniversitesi’nde doktora öğrenimini tamamlamıştır. 2005 yılında doçent, 2010 yılında profesör ünvanını alan Prof. Dr. Akıncı, 17 yılı aşkın akademik kariyeri süresince sağlık kurumları işletmeciliği yanında üniversitelerde İngilizce hazırlık okullarının kurulması ve akreditasyonu, uluslararası öğrenci ve öğretim üyesi hareketliliği, uluslararası alanda çift-diploma, sertifika ve sürekli eğitim programları oluşturma konularında uzmanlaşmıştır.

Ayrıntılı bilgi için iletişim menüsünde bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da info@amerikadaningilizce.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hakan Mansuroğlu, Kurucu Yönetici

ABD Ofisi

Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladıktan ve Ankara’daki Türk-Amerikan Derneğinde 6 yıl İngilizce Öğretmenliği yaptıktan sonra 1999 yılında Amerika’ya yerleşen Hakan Mansuroğlu 23 yılı aşkın süredir İngilizce Dil Eğitimi sektöründe kariyerine devam etmektedir. ABD’deki bir çok İngilizce Dil Okulunda İngilizce Ögretmenligi, Öğretmen Koçluğu, Akademik Direktörlük ve benzeri görevler yapmış olan Hakan Bey şu anda hem danışmanlık hem de ABD’nin farklı eyaletlerinde 15 şubesi bulunan İngilizce Dil Okulu zincirinde üst düzey yöneticilik ve genel müdürlük yapmaktadır. Hakan Bey Online Ingilizce Platformu'nda Amerikalı Öğretmenlerinin seçimi, eğitimi ve her bir öğrencinin ders müfredatını hazırlamakla görevlidir.

Biz Kimiz?